Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Darmowa pierwsza pożyczka w ofercie firmy SOLVEN

Od teraz mamy możliwość pożyczenia pieniędzy od firmy Solven z oprocentowaniem RRSO 0%. Warunek jest jednak taki, że musi być to nasza pierwsza pożyczka w tej firmie i w dodatku do kwoty 1000 zł. Jeśli oddamy pożyczony 1000 w wyznaczonym terminie (standardowo do 30 dni) to nie zapłacimy odsetek.

Solven - promocja pożyczki - rrso 0

Dla nowych klientów firma proponuje wzięcie kredytu do kwoty mniej więcej 1700 zł. Zapewne jest to forma zabezpieczenia się oraz klienta przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

Jeśli będziemy potrzebowali większej kwoty (przy kolejnej pożyczce) to firma ta może nam zaoferować maksymalnie 8000 zł. Jednak kwota ta jest uzależniona od naszej zdolności kredytowej, którą SOLVEN sprawdza w BIG i w KBIG.

Ubiegając się o pożyczkę nadal jesteśmy zobligowani do posiadania adresu email, telefonu komórkowego i konta w Polskim banku. Jednak na pewno dużym ułatwieniem jest fakt, że firma ta nie będzie wymagała od wnioskującego żadnego dokumentu o zarobkach.

Wszystkie chwilówki w SOLVEN udzielane są na okres zaledwie do 30 dni, więc jeśli szukasz pożyczki ratalnej na dłuższy termin, to tutaj niestety takowej nie znajdziesz.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem pożyczki krótkoterminowej od firmy posiadającej polski kapitał to firma SOLVEN wydaje się być dobrym wyborem.

 

SOLVEN - przejdź na stronę firmy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x