Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Co oznacza promocja

Niektóre firmy pożyczkowe wabią klientów atrakcyjną promocją – “pierwsza pożyczka za darmo“. Co to oznacza i czy faktycznie coś takiego jak darmowa pożyczka jest w ogóle możliwe ?
Otóż okazuje się, że faktycznie tak. Firmy oferujące taką pożyczkę zapewniają, że jeśli pożyczymy określoną kwotę, np. 500zł, to po okresie trwania pożyczki (zwykle do 30 dni) będziemy zobligowani do zwrócenia tylko 500zł i ani grosza więcej. Nie poniesiemy więc żadnych kosztów pożyczki, nie zapłacimy żadnych prowizji ani odsetek.
Warunkiem skorzystania z takiej promocji jest oczywiście bycie nowym klientem, czyli osobą, która jeszcze nigdy nie brała pożyczki w danej firmie. Promocja ta jest skierowana tylko do osób po raz pierwszy mających kontakt z daną firmą. Dlaczego? Chodzi rzecz jasna – jak w każdej promocji – o przyciągnięcie klientów.
Firma proponująca pożyczkę za darmo nie zarabia na tej konkretnej pożyczce, ale zyskuje nowego klienta. Firma wierzy, że klient ten będzie zadowolony z obsługi i przeprowadzenia całego procesu pożyczki, w tym z szybkości jej udzielenia – i dzięki temu będzie powracał i w przyszłości również weźmie pożyczkę w tej firmie, a nie w innej (a następne pożyczki będą już oczywiście płatne). Statystycznie bowiem wiele osób biorących pożyczkę po raz pierwszy, w późniejszym okresie również zaciąga kolejne zobowiązania. Na tym właśnie opierają swoją strategię firmy oferujące darmową pożyczkę na start.
Jeśli potrzebujemy szybkiej pożyczki warto skorzystać z takiej oferty darmowej pożyczki, gdyż uzyskując szybką gotówkę nie ponosimy żadnych jej kosztów, a to czy w przyszłości będziemy korzystać z dalszych pożyczek w tej firmie zależy od naszego wyboru. Tym niemniej, jeśli będziemy chcieli zaciągnąć kolejną pożyczkę, faktycznie skorzystanie z usług firmy, którą już znamy i która – co równie ważne – także nas zna – będzie łatwiejsze i szybsze. Będziemy bowiem praktycznie pewni pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki, gdyż firma pożyczkowa będzie już miała odnotowane, że jesteśmy wiarygodnym klientem (bo zwróciliśmy w terminie poprzednią pożyczkę).
Jeżeli chcesz się dowiedzieć, które firmy prowadzą aktualnie promocję “Pożyczka za darmo”, przeczytaj zestawienie ofert firm pożyczkowych na stronie głównej naszego serwisu.
Polecamy także stronę www.tanie-pozyczanie.pl, na której znajdziesz zawsze aktualne oferty pożyczek udzielanych przez inne firmy pożyczkowe. Są to zarówno promocje darmowych pożyczek, jak i te nie za darmo ale za to posiadające inne promocje pożyczek pozabankowych.
Pamiętaj, warunkiem przyznania pożyczki pozabankowej jest posiadanie konta bankowego. Chcesz wziąć pożyczkę ale nie masz konta bankowego? Nic straconego. Na stronie www.konto-bankowe-za-darmo.pl masz do wyboru kilka kont bankowych które otrzymasz zupełnie za darmo. Zapraszamy.
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x