Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Brak darmowych pożyczek w Credit.pl

Informuję, iż firma Credit.pl nie udziela już pierwszej pożyczki za darmo. W związku z tym muszę pozbyć się tej firmy z głównej strony. W zamian za to obecni klienci (oraz każdy kto będzie klientem tej firmy) mają teraz możliwość pożyczenia wyższej kwoty pożyczki. Wynosi na teraz 5000 zł. Termin na jaki są udzielane chwilówki nie uległ zmianie i wynosi nadal 30 dni.

Credit.pl

Premia z polecenie 100 zł

W najnowszej promocji każdy kto jest klientem Credit.pl ma z kolei możliwość zarobienia sobie 100 zł za każdego poleconego. Wystarczy że wyślesz specjalny link do swojego znajomego który potrzebuje dodatkowej gotówki, a on za pomocą tego linka weźmie kredyt w tej firmie. Jeśli masz kilka takich osób to z powodzeniem możesz otrzymać wielokrotność tej kwoty.

Jak widać firma Credit.pl poszła w kierunku polecania, gdyż poprzednia kwota jaką można było zarobić w tej firmie za poleconego wynosiła zaledwie 15 zł. A za te pieniądze pewnie nikt nie chciał nawet zwrócić uwagi na tę promocję.

Jeśli jednak pomimo braku darmowej oferty pożyczki (RRSO 0%) w firmie Credit.pl nadal jesteś nią zainteresowany to zapraszam na stronę firmy:

 

Credit.pl - przejdź na stronę firmy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x