Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Bon 200 zł do dyskontu dla nowych klientów LoanMe

Na stronie firmy pożyczkowej LoanMe pojawiła się nowa oferta promocyjna skierowana dla osób które po raz pierwszy zechcą skorzystać z pożyczek oferowanych przez LoanMe sp. z o.o. Poza ofertą darmowej pierwszej pożyczki (gdy spłacimy ją w terminie) teraz możemy dodatkowo otrzymać bon o wartości 200 zł na zakupy w dyskoncie.

LoanMe czerwcowa promocja

Wystarczy, że podczas kontaktu z konsultantem (po naciśnięciu “Zamów Kontakt” na stronie pożyczkowej) podamy hasło „Czerwiec z LoanMe”. Będzie uprawniało ono do otrzymania tego dodatkowego profitu – 200 zł w formie karty.

Niestety, regulamin nie określa kilku ważnych spraw, takich jak: do jakiego dyskontu będą to karty, ile ich jest w tej promocji i jaki będzie termin ich ważności. Jest jedynie wzmianka o tym, że karty będą rozdawane do wyczerpania. Jak dla mnie zapisy te są bardzo niejasne niestety.

LoanMe lekka bo za darmo

Niemniej jednak, jak akurat szukasz darmowej chwilówki, w której po 4 tygodniach będziesz w stanie zwrócić pożyczone pieniądze, to opcja wzięcia kredytu właśnie w firmie LoanMe wydaje się być teraz dobrym pomysłem, z uwagi choćby na ten dodatkowy bon.

 

LoanMe - sprawdź ofertę

 

Regulamin wspomnianej promocji „Czerwiec z LoanMe”: tutaj

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x