Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

Apple iPad Pro do zgarnięcia w konkursie urodzinowym na Freezl.pl

Firma pożyczkowa Freezl.pl wychodzi do swoich klientów z konkursem. Nie będzie trwał on długo bo tylko w okresie od 29.05 do 04.06.2017 ale może to i dobrze, gdyż każdy z uczestników tego konkursu będzie miał wtedy większe szanse na zdobycie fantastycznej nagrody czyli tabletu Apple iPad Pro z ekranem 12,9 cala.

…a nagroda jest tylko jedna.

Freezl - konkurs urodzinowy

Konkurs o nazwie “Weź pożyczkę i wygraj Apple iPad Pro” jest organizowany z okazji 1 roku działalności tej firmy pożyczkowej. Jak wiadomo Freezl.pl zasłynęła już nie raz z licznych promocji i konkursów pożyczkowych.

Kto może brać udział w tym konkursie ?

No i jak to bywa w tego typu promocjach, uczestnikiem zostanie każda osoba która weźmie pożyczkę w tej firmie w czasie trwania tego konkursu czyli do 4 czerwca 2017.

Biorąc taką pożyczkę otrzymamy na email zadanie konkursowe które będziemy musieli wykonać. Niestety na temat tego jakie dokładnie będzie to zadanie nic nie wiadomo. Jedyne co wiemy to to, że będzie to pytanie na które trzeba będzie odpowiedzieć w sposób pomysłowy, zwięzły i oryginalny.

Na odpowiedzi Jury będzie czekało tylko do 4 czerwca a zwycięzca zostanie wyłoniony do 12 czerwca.

Pożyczka, ale jaka ?

No właśnie… i w tym względzie Freezl.pl dało trochę ciała, bo właśnie niedawno zlikwidowali u siebie możliwość wzięcia darmowej pożyczki. Do niedawna można było u nich wziąć kredyt do 5000 zł bez żadnych kosztów. Co prawda 100 zł można jeszcze otrzymać bez odsetek, ale powiedzmy sobie szczerze, kto teraz potrzebuje pożyczyć tak niską kwotę? To chyba jakieś nieporozumienie z tym 100 zł za darmo…

Natomiast jak ktoś akurat teraz jest w potrzebie finansowej i zastanawia się nad firmą pożyczkową to w tej właśnie chwili Freezl.pl jest chyba najlepszym wyborem (możemy tutaj pożyczyć do 5000 zł na max 30 dni). Biorąc przecież taki kredyt możemy stać się właścicielami fantastycznego tabletu za kilka tysięcy złotych. A wiadomo, nadchodzą wakacje i taki sprzęcik nie jednej osobie by się przydał.

iPad Pro - nagroda w konkursie Freezl

Zapraszamy więc do wzięcia pożyczki we Freezl i życzymy wygranej: link

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x