Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

7 nagród po 15000 zł do wygrania w konkursie na Kuki.pl

Wysokie nagrody pieniężne dla pożyczkobiorców? Czemu nie! Taka forma reklamy firmy pożyczkowej zawsze przyciągała i będzie przyciągać do siebie osoby potrzebujące gotówki w nagłych wypadkach. A jak dochodzi do tego pula nagród przekraczająca 100000 zł to już naprawdę robi się ciekawie.

Sprawdźmy zatem o co tutaj w tym wszystkim chodzi…

Kuki - konkurs z nagrodami

Kuki.pl – firma specjalizująca się w udzielaniu pożyczek pozabankowych, zorganizowała właśnie konkurs dla swoich klientów. Osoby które otrzymają pożyczkę w czasie trwania tej promocji czyli w okresie od 16.07 do 02.09.2018 roku mogą wziąć udział w konkursie. Dla najlepszych przewidziano nagrody w wysokości aż 15000 zł!

Ażeby tego było mało, takich nagród w tym konkursie jest aż siedem, co daje łączną pulę nagród w wysokości 105000 zł. Jak widać jest o co walczyć.

Jeśli więc potrzebujesz teraz dodatkowej gotówki w kwocie od 200 zł do 10000 zł na okres do 30 dni to warto przemyśleć ofertę tej właśnie firmy. Warto tutaj zaznaczyć że nowy klient może ubiegać się o kredyt do kwoty tylko 3000 zł, ale za to całkowicie bez kosztów – oddaje dokładnie tyle co pożyczył.

Kuki - konkurs co tydzień 15000 zł

Jak wziąć udział w konkursie?

Sprawa jest prosta:

  1. Składamy wniosek o kredyt na stronie Kuki.pl (w okresie od 16.07.2018 do 02.09.2018)
  2. Po otrzymaniu pożyczki wypełniamy zgłoszenie do konkursu (dostępne na stronie https://www.kuki.pl/pages/konkurs) podając w nim:
    • Numer naszej pożyczki
    • Numer telefonu (podajemy ten sam na który wzięliśmy kredyt)
    • Odpowiedź na pytanie konkursowe: „Na co wydałbyś wygraną konkursową w wysokości 15 000 zł?”

I to wszystko. Nic skomplikowanego.

Co tydzień Jury będzie wybierało jedną odpowiedź (ze zgłoszeń nadesłanych w poprzednim tygodniu) która swoją oryginalnością będzie zasługiwała na miano najlepszej. Autor tej odpowiedzi otrzyma nagrodę w wysokości 15 000 zł!

Jeśli więc szukamy chwilówki na czas wakacji to z pewnością warto zastanowić się nad ofertą Kuki.pl. Może to akurat Twoja odpowiedź na pytanie konkursowe okaże się tą najlepszą? Może to Tobie trafi się ta nagroda?

Zapraszam do konkursu:

 

Przejdź na stronę Kuki.pl

 

Regulamin konkursu „Co tydzień 15 000 zł”: tutaj

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x