Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

67 zł premii gdy weźmiesz pierwszą pożyczkę na Pożyczka Plus

Nie dość że za darmo, to jeszcze dadzą ci kasę… Z taką właśnie promocją na Święta wychodzi do klientów firma pożyczkowa Pożyczka Plus. To właśnie na stronie www.pozyczkaplus.pl można złożyć wniosek o pierwszą darmową pożyczkę, do której po jej spłaceniu otrzymasz teraz premię – 67 zł. Jeśli poszukujesz niewielkiej kwoty – do 3000 zł – dodatkowej gotówki, to ta promocja „Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł premii” jest dla ciebie.

Pożyczka Plus promocja 67 zł zwrotu

Dodatkowa gotówka przed Świętami przyda się z pewnością każdemu. Pożyczka Plus oferuje pożyczki nawet do 10000 zł, jednak dla nowych klientów dostępna jest jedynie kwota 3000 zł. Spłacić ją trzeba w 30 dni. Dobre jest to że taka spłata w terminie nie generuje żadnych kosztów. Spłacasz dokładnie tyle co pożyczyłeś.

Biorąc taką pierwszą pożyczkę teraz, czyli w okresie między 9.12.2019 a 15.12.2019 i spłacając ją terminowo, otrzymasz w nagrodę dokładnie 67 zł premii. Te pieniądze trafią na twoje konto bankowe już w 7 dni po spłacie pożyczki.


67 zł premii – gdy spłacisz pierwszą pożyczkę w terminie


Pamiętać tylko trzeba o dwóch sprawach:

  1. Podczas rejestracji na stronie pożyczkobiorcy musisz wyrazić wszystkie zgody marketingowe.
  2. Spłata twojej pożyczki nie może pochodzić z konta innego podmiotu (np. od innego pożyczkodawcy który refinansuje twoją obecną pożyczkę). Najlepiej spłać kredyt przelewem ze swojego konta bankowego.

Osoby zainteresowane tym tematem i tą promocją odsyłam na stronę Pożyczki Plus:

 

Pożyczka Plus - przejdź na stronę firmy

 

Regulamin promocji „Pożycz za darmo i zyskaj 67 zł premii”

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Marek

Polecam pożyczki Szybkiej Gotówki – dają nieco niższy bonus w wysokości 50 złotych, ale są bardzo uczciwe i zawsze bezproblemowe. Sprawdzona firma, z usług której korzysta większość moich znajomych. 

1
0
Would love your thoughts, please comment.x