Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

3000 zł za darmo już jest! – powrót oferty kredytowej Vivusa

W tych trudnych czasach związanych z koronawirusem ciężko o dobry kredyt w sprawdzonej firmie pożyczkowej. Wiele firm zrezygnowało w ogóle z udzielania pierwszych darmowych pożyczek, a część postanowiła zdecydować o sporych obniżkach udzielanych kwot takich kredytów. Na całe szczęście sytuacja powoli zaczyna wracać do normalności również i w tym sektorze gospodarki. Już można zauważyć pierwsze takie symptomy.

pierwsza pożyczka na 61 dni Vivus

Przykładowo firma Vivus, która przez kilka miesięcy pożyczała klientom naprawdę niewielkie kwoty pierwszej udzielonej pożyczki – zaledwie 500 zł – właśnie rozpostarła skrzydła i wróciła do swojej oferty sprzed pandemii. Teraz znowu nowi klienci mogą pożyczyć za pierwszym razem nawet 3000 zł i to w dodatku na 61 dni!

Bez ściemy – jak to mówi reklama Vivus – realne 0%, żadnych odsetek czy prowizji. Tyle co pożyczysz, tyle oddajesz. Ważne aby zrobić to w terminie przewidzianym w umowie. Jako nieliczna na runku, umowa z Vivusem, zawierana jest na okres maksymalnie 61 dni. Dlaczego akurat tyle? Pewnie to jakiś chwyt marketingowy, a może o prostu firma chce się wyróżnić spośród innych oferty tego typu. Nie ważne. Ważne jest to firma z długoletnim stażem, jedna z pierwszych w Polsce i można tej firmie zaufać.

 

 

Pamiętać tylko trzeba, że każde pożyczone pieniądze trzeba kiedyś oddać. Vivus daje nam na to co prawda aż 2 miesiące, ale w tym czasie MUSIMY kasę skombinować i ją oddać, co do grosza. Inaczej będą problemy – odsetki czy inne konsekwencje – pamiętajmy!

Pożyczanie pieniędzy to nie zabawa, wiele osób o tym niestety zapomina. Pożycza pieniądze, bo to łatwe, bo to proste, bo takie pieniądze można mieć za darmo w ciągu kilku chwil. Potem jednak okazuje się, po miesiącu, po dwóch, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z zebraniem sumy którą pożyczyliśmy, jest panika, szukanie kasy na siłę, płacz… Pamiętajmy o tym już w chwili pożyczania, już w chwili kiedy podejmujemy decyzję o wzięciu kredytu, bo ta decyzja może mieć wpływ na całe nasze życie.

Vivus 3 kroki

A kiedy już jesteś pewien, że dasz jednak radę, że oddasz kasę w 61 dni na 100%, lub ewentualnie będziesz w stanie oddać również odsetki po tym terminie (gdy jednak nie uda się spłacić całości w wyznaczonym w umowie dniu) to zapraszam do Vivusa, pewnej firmy z długoletnim stażem i doświadczeniem. Prosty formularz kontaktowy oraz miła obsługa na infolinii z pewnością pomoże w całej procedurze pożyczkowej.

 

VIVUS - przejdź na stronę firmy

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x