Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

300 zł w postaci bonu do każdej pożyczki w Vivus

Vivus – jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych w Polsce, organizuje dla swoich klientów ciekawą promocję. Każdy kto otrzyma pożyczkę w tej firmie, otrzymuje bon 300 zł do wykorzystania na Fly.pl. Prawdziwa okazja dla planujących wakacje.

Vivus - promocja fly

Nie ważne, czy wcześniej już brałeś pożyczkę w Vivus-ie czy nie. Każda osoba, której zostanie takowa pożyczka przyznana w okresie od 15.05.2018 do 30.06.2018 roku, otrzyma SMSem kod. Będzie można go wykorzystać na stronie internetowej https://www.fly.pl podczas składania zamówienia. Obniży on kwotę zamówienia o 300 zł.

Ważne jest aby wartość zamówienia (np. wycieczki) była wyższa lub równa 3000 zł, gdyż jest to warunek niezbędny do tego aby bon ten zadziałał i został uwzględniony.

Robiąc zakupy na Fly.pl wpisujemy ten kod w komentarzu do zamówienia. Dzięki temu pracownik Fly.pl kontaktując się z nami obniży nam koszt całkowity zamówionej usługi. Nawet jeśli już zapłaciliśmy z góry, kwota 300 zł zostanie nam zwrócona na konto bankowe.

300 zł do FLY - voucher

Wydaje się, że oferta ta jest strzałem w dziesiątkę jeśli chodzi o okres przedwakacyjny. Wielu z nas planuje teraz swoje wakacje szukając ciekawych promocji i okazji z tym związanych.

Nadmienię tutaj, że Vivus dla nowych klientów posiada ofertę pierwszej darmowej pożyczki, która to również zaliczana jest w tej promocji. Pożyczając zatem przykładowo 3000 zł oddajemy Vivus-owi dokładnie tyle samo (nie płacąc żadnych odsetek), a jakby nie patrzeć bon ten o wartości 300 zł zostanie nam w kieszeni – za free.

Regulamin całej tej promocji o nazwie “Fly” znajdziecie tutaj: link

 

Weź pożyczkę na Vivus.pl i odbierz bon 300 zł

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x