Pierwsza Pożyczka za Darmo

nowości pożyczkowe - konkursy - promocje

1000 zł za darmo od Wonga – nowa oferta dla nowych klientów

W ślad za Vivusem idzie kolejna firma pożyczkowa – Wonga. W ofercie kredytowej tej firmy znaleźć można również i tutaj kredyt bezodsetkowy. Nowi klienci tej firmy mogą liczyć na 1000 zł pożyczki, którą trzeba będzie oddać w ciągu 30 dni – bez odsetek, bez oprocentowania, bez innych prowizji związanych z udzieleniem kredytu. Po prostu oddajesz tyle co pożyczasz.

Wonga zerujemy koszty

Jeśli do tej pory nigdy nie pożyczałeś pieniędzy w firmie pożyczkowej Wonga, to teraz dla Ciebie jest właśnie taka oferta – 1000 zł pożyczki bez odsetek przy spłacaniu. Warunek oczywiście jest taki, że trzeba to spłacić w terminie – 30 dni. Jak się nie uda to niestety ale firma naliczy odsetki.

Gdyby jednak ten 1000 zł był niezadowalającą kwotą, to w ofercie firmy znajdziemy również kredyt ratalny. Ten udzielany jest do kwoty max. 10000 zł na okres czasu 36 miesięcy.

Wonga korzystna oferta

Plusem pożyczania pieniędzy w Wonga jest możliwość zrobienia sobie przerwy w spłacaniu (raz na 12 miesięcy, maksymalnie 3 razy w ciągu całego okresu trwania kredytu), a także możliwość odroczenia spłaty wybranej raty kredytu o 7 dni (raz na 3 miesiące). Jest to szczególnie ważne, gdy twoje dochody nie wpływają na konto regularnie lub miewasz chwilowe problemy ze spłatą zadłużenia.

 

Wonga - strona firmy pożyczkowej

 

Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x